V LETNIA GALA PIŁKARSKA / Biała Podlaska – 5 lipca 2014 r. (sobota) o godzinie 13..00 « Lubelska Piłka - Wszystko o piłce nożnej na Lubelszczyźnie
romek
piątek, 27 czerwca 2014, 14:03

V LETNIA GALA PIŁKARSKA / Biała Podlaska – 5 lipca 2014 r. (sobota) o godzinie 13..00

Powoli wrastają w panoramę lubelskiej piłki – Gale sezonowe w okręgach. V letnia GALA BOZPN odbędzie się w Żabikowie. Oto nominowani i program okolicznościowej imprezy.

V LETNIA GALA PIŁKARSKA

BIALSKOPODLASKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU

 PIŁKI NOŻNEJ W BIAŁEJ PODLASKIEJ

odbędzie się w dniu 5 lipca 2014 r. (sobota) o godzinie 1300

na obiektach sportowych w Żabikowie

PROGRAM:

1300 – Powitanie gości.

         Wręczenie odznaczeń i wyróżnień.

         Ogłoszenie wyników zakończonego sezonu piłkarskiego 2013/2014.

1330 – Ogłoszenie wyników wyborów najlepszych V Letniej Gali Piłkarskiej.

– Nadzieja piłkarska

– Szkoleniowiec:

  • grup młodzieżowych
  • seniorów

– Sędzia

– Działacz Piłkarski

– Sponsor

– Samorząd

  • miejski
  • gminny

– Zawodnik

  • Klasy „B”
  • Klasy „A”
  • Klasy „O”
  • III Ligi
  • IV Ligi
  • Extra Liga Kobiet

Kapituła V Letniej Gali Piłkarskiej

  1. Roma Laszuk – Przewodniczący
  2. Dariusz Banaszuk – Członek
  3. Zbigniew Lamek – Członek
  4. Stanisław Lesiuk – Sekretarz

NOMINIOWANI

NADZIEJA PIŁKARSKA

  1. Anita Bosak – Niwa Łomazy
  2. Sebastian Czapski – AP TOP 54
  3. Adam Czemierowski – AP TOP 54
  4. Łukasz Ebert – Orlęta łuków
  5. Adrian Hołownia – AP TOP 54
  6. Szymon Kamiński – Unia Krzywda
  7. Julia Kobylinska – UKS Piątka Plus
  8. Piotr Krzewski – Victoria Parczew
  9. Adrian Lubka – Orlęta Radzyń
  10. Robert Nowacki – Orlęta Radzyń
  11. Jakub Rybka – DAF Łuków
  12. Kacper Śledź – Huragan Międzyrzec
  13. Piotr Wojtczuk – Huragan Międzyrzec
  14. Mateusz Zarzycki – AMPLUS Łuków

Ekstraliga Kobiet

  1. Ewelina Bolko
  2. Kinga Szumiło

III Liga

  1. Rafał Borysiuk – Orlęta Radzyń
  2. Kamil Kocoł – MKS Podlasie
  3. Adam Wiraszka – MKS Podlasie
  4. Piotr Zmorzyński – Orlęta Radzyń

IV Liga

  1. Michał Botwina – Orlęta Łuków
  2. Łukasz Jaszczyński – Lutnia Piszczac
  3. Michał Łukasik – Unia Krzywda
  4. Paweł Matłacz – Orlęta Łuków

Klasa „O”

  1. Michał Gryczka – ŁKS Łazy
  2. Hubert Łukanowski – KS Huragan Międzyrzec
  3. Krzysztof Paskudzki – Unia Żabików
  4. Bartłomiej Sokołowski – Grom Kąkolewnica
  5. Kamil Starostka – Janowia

Klasa „A”

  1. Andrzej Goć – Agrosport Leśna Podlaska
  2. Hubert Kopiś – Tytan Wisznice
  3. Kamil Romaniuk – LKS Milanów
  4. Łukasz Sobieszek _ Orzeł Czemierniki
  5. Andrzej Turowski – Dąb Dębowa Kłoda

Klasa „B”

  1. Marcin Bartoszewski – Lutnia Piszczac
  2. Kazimierz Górski – Absolwent Domaszewnica
  3. Mariusz Nurzyński – Dębowica
  4. Konrad Sadło – Bór Dąbie
  5. Łukasz Szewczak – Kujawiak Stanin

SĘDZIA

  1. Małgorzata Drosio
  2. Konrad Gasiorowski
  3. Paweł Sitkowki
  4. Paweł Smyk

TRENER MŁODZIEŻY

  1. Zbigniew Drosio – LKS Dwernicki
  2. Wojciech Krzystanek – AP TOP 54
  3. Piotr Kurowski – Lutnia Piszczac
  4. Zbigniew Lamek – Unia Krzywda
  5. Jarosław Romaniuk – UKS Piątka Plus
  6. Przemysław Sałański – AP TOP 54
  7. Miłosz Storto – AP TOP 54
  8. Michał Tusz – Huragan Międzyrzec
  9. Przemysław Wereszczynski – DAF Łuków

TRENER SENIORÓW

  1. Paweł Grula – Orlęta Łuków
  2. Damian Panek – Orlęta Radzyń
  3. Robert Różański – MKS Podlasie Biała Podlaska
  4. Zbigniew Smoliński – Tytan Wisznice
  5. Daniel Wajszczuk – Grom Kąkolewnica
  6. Andrzej Zarzycki – Kujawiak Stanin

DZIAŁACZ PIŁKARSKI

  1. Jan Baniak – ŁKS Łazy
  2. Zbigniew Barszcz – MKS Podlasie
  3. Roman Belniak – Tornado Branica
  4. Andrzej Dadasiewicz – Unia Krzywda
  5. Piotr Dawidziuk  – Lutnia Piszczac
  6. Grzegorz Golian – Sokół Adamów
  7. Jan Jakubiec AP TOP 54
  8. Jarosław Kalenik – Grom Kąkolewnica
  9. Krzysztof Mućka – Kujawiak Stanin
  10. Stanisław Panasiuk – Kanzas Konstantynów
  11. Marian Palica – Unia Żabików
  12. Wiesław Wawrzaszek – Orlęta Radzyń

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.