romek
piątek, 27 czerwca 2014, 15:17

P r o f i l e / Krzysztof Gładosz i Jakub Zagórski mistrzami Polski!

Byli zawodnicy BKS Lublin Krzysztof Gładosz i Jakub Zagórski po roku pobytu w Akademii Piłkarskiej Lecha Poznań świętują swój pierwszy sukces

W turnieju finałowym o klubowe Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych wraz z kolegami z drużyny zapewnili sobie na jeden mecz przed końcem turnieju Mistrzostwo Polski w sezonie 2013/2014.

Krzysiek Gładosz zdobył w dwóch meczach finałowych trzy bramki. Gratulujemy naszych byłym Zawodnikom życząc kolejnych sukcesów i gratulując przedłużenia kontraktów. Mamy nadzieję, iż spotkamy się z nimi podczas uroczystego zakończenia sezonu w naszym klubie zaplanowanego na 28 czerwca.

bkslublin.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.