romek
piątek, 27 czerwca 2014, 08:30

3:3 / Arkadiusz KOZŁOWSKI (prezes KS Bronowice): – Mamy potencjał na grę w A klasie

= Jaki był dla was sezon 2013/14?

= Organizacyjnie to była nauka prowadzenia klubu i ogrom pracy włożony w promocję BRW. Sportowo bardzo dobry wynik, którym jest III miejsce i silna, poukładana drużyna – już w tej chwili z potencjałem na A-klasę.
= Projekt „BRW to coś więcej niż klub” zdał egzamin?
= Na pewno coś więcej niż B-klasowy klub. Zaangażowanie zawodników, kibiców i osób z otoczenia klubu buduje tą świetną atmosferę dookoła BRW. Z naszymi możliwościami, na naszym poziomie rozgrywek jesteśmy najlepsi w tym co robimy!
= Kolejny sezon wkrótce. Z pewnością ambijce wzrosną – już jesień będzie wyzwaniem?
= Każdy życzyłby sobie mistrzostwa i awansu do wyższej klasy rozgrywkowej, jednak jest to w dużym stopniu uzależnione od sytuacji finansowej klubu. Dlatego, aby realizować te plany cały czas jesteśmy otwarci na wszelką współpracę – czy to z firmami czy z osobami indywidualnymi z zakresu marketingu realizowanego po przez sport. W mojej ocenie oferta, którą dysponujemy daje wiele możliwości promocji potencjalnym sponsorom klubu z Bronowic.
lp / lubelskapilka.pl

Komentarze do '3:3 / Arkadiusz KOZŁOWSKI (prezes KS Bronowice): – Mamy potencjał na grę w A klasie' (2)
 • Faraon8 lat temu Bezpośredni link

  Gratuluję miejsca na podium 🙂

  Swoją drogą żałuję, że minęliście się z Vrotcovią lub Górnikiem 1979. Wasze mecze z tymi drużynami byłyby zapewne ciekawym wydarzeniem kibicowskim.

 • Arkadiusz Kozłowski8 lat temu Bezpośredni link

  Dziękuję w imieniu Klubu za gratulację:) Zdecydowanie! Miejmy nadzieję, że doczekamy spotkań, które właśnie tak będą określane:)

 • Dodaj komentarz

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.