romek
czwartek, 26 czerwca 2014, 16:28

Mój ZŁOTY GOL 2013-2014 / Rafał SWATOWSKI (Włókniarz Frampol)

Strzelił kilkanaście goli i znalazł się w czołówce najlepszych strzelców zamojskiej A klasy. Rafała Swatowskiego (foto),  zapytaliśmy o  bramkę najważniejszą, najcenniejszą, złotą, zmieniającą sytuacje m najważniejszym meczu lub dającą zwycięstwo w meczu o ważny cel.

= Sporo ich było, także bardzo ważnych, ale jak mam już wybrać tego złotego gola  – to wybieram bramkę przeciwko Orionowi Dereźnia Solska. Od samego poczatku rywalizowalismy o awans do V ligi. Był to wówczas mecz o „6” pkt. gdyż dzielił nas chyba zaledwie punkt, już nie pamietam, może dwa. To wlaśnie wtedy strzelilem swoją jedyną taką bramkę – bo nie chwaląc się – był to przepiekny gol z rogu „16”,  z mojej gorszej lewej nogi. Ściagnąłem pajeczynę z okienka bramki. Bardzo ważny gol.

= Co robicie teraz?

= Po awansie bierzemy sie ostro do pracy, by tego co wywalczyliśmy nie zaprzepaścić. Chcielibyśmy pozostać w „V” lidze. Myślę, że stać nas na granie w wyższej lidze, jesteśmy jedynym klubem w naszej gminie  i władze Frampola pomogą nam.

Zapytany o zainteresowania pozapiłkarskie Rafał odpowiedział:

= Oczywiscie pracuję, dlatego nie zawsze moge uczestniczyć w treningach. Czasem sam indywidualnie potrafie się „poruszać. Oprócz piłki lubię spacerować i poznawać nowych ludzi.

lp.pl

PS. W minionym sezonie piłkarz Włokniarza Frampol strzelił 15 goli.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.