romek
wtorek, 24 czerwca 2014, 15:39

Ty też możesz grać w Górniku!!!

Górnik Łęczna S.A. serdecznie zaprasza chłopców urodzonych w latach 1996-1999 na testy. Czekamy na zawodników przede wszystkim grających w klubach, którzy chcą zaprezentować swoje umiejętności i dołączyć do drużyn Górnika. Szukamy ciekawych zawodników do zespołów juniorów młodszych i starszych, a także do drugiej drużyny naszego klubu. 

Testy odbędą się na obiektach klubowych w Łęcznej ul. Jana Pawła II 13. Chłopców urodzonych w latach 1998-1999 zapraszamy we wtorek 24 czerwca 2014 r. na godz. 16:00, natomiast chłopców urodzonych w latach 1996-1997 dzień później tj. 25 czerwca 2014 r. również na godz. 16:00.

Zainteresowanych zawodników prosimy o przesłanie swojego zgłoszenia na adrestesty@gornik.leczna.pl z podaniem swojego imienia i nazwiska, daty urodzenia, aktualnego klubu oraz pozycji na boisku. Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie drogą elektroniczną na podany adres email. Wszelkie zapytania dotyczące testów prosimy również kierować wyłącznie na podany adres email. Miej odwagę, przyjdź, pokaż swoje umiejętności i pamiętaj, marzenia są po to, żeby je realizować.

gornikleczna.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.