romek
wtorek, 24 czerwca 2014, 09:31

Kronika Tygodnia / Pompki muszą być…

ROZMOWA z Jackiem Szczyrbą, trenerem Kryształu Werbkowice – beniaminka IV ligi.

***
– Po pierwszej połowie meczu z Sokołem myślał Pan, że będzie trudniej, niż się spodziewaliście?
– Rywale grali bardzo mądrze w obronie. Przyzwyczailiśmy się już do tego, że grając u siebie musimy radzić sobie ze zmasowaną defensywą rywali. W szatni próbowałem wstrząsnąć chłopakami.
– Kluczowe było wprowadzenie Szymona Deca?
– Szymek jest bez wątpienia przyszłością Kryształu. Od pięciu meczów dostaje szanse gry i coraz pewniej prezentuje się na boisku. Jego gol dodał nam animuszu. Od tego momentu rozpoczął się ciągły napór.
– Po meczu najpierw fruwał Pan na rękach zawodników, a potem został skąpany w wodzie. Trener Szczyrba mokry, ale szczęśliwy?
– Jak najbardziej. Zawodnicy zapowiedzieli mi, że w przypadku awansu nie odmówią sobie tej przyjemności. Wybaczam im. W ramach rewanżu będą pompki na treningu.

Piotr Orzechowski / Kronika Tygodnia

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.