romek
poniedziałek, 23 czerwca 2014, 06:10

Top 10 OPEN / Wojciech WIĘCASZEK numer 1 wśród strzelców lubelskich boisk

Wszystko wskazuje na to, że walka o miano lubelskiego strzelca numer 1 wygrał Wojciech Więcaszek z Włodawy. Gol z karnego w meczu ze Startem Krasnystaw był jego 41.  trafieniem. Na dzień dzisiejszy to najlepsze osiągniecie. Więcaszek grał w V lidze chełmskiej i wywalczył premię do IV ligi.

Cztery gole Łukasza Barańskiego to 40 goli na koniec sezonu, awans Wierzchowisk i tytuł króla strzelców lubelskiej klasy A, a także wszystkich klas A w województwie. Razem z Kamilem Witkowskim (36, razem 76 goli), stworzył najlepszy duet pola karnego.

Rafał Dryk, który przez wiele tygodni prowadził w ostatnim meczu nie strzelił gola, a jego Orły uległy Opolaninowi II. Piłkarz Orłów jako trzeci kończy sezon z 40. golami na koncie.

rd

Ostatnie dwa sezony to dominacja Pawła Chochowskiego z Górnika 1979 Łęczna, który zdobywał  najwięcej goli będąc piłkarzem klasy B i A, zdobywając także awanse do wyższych lig.

= 2011/2012 Paweł Chochowski (Górnik 1979, B klasa) – 48

= 2012/2013 Paweł Chochowski (Górnik 1979, A klasa) -42

= 2013/2014 Wojciech Więcaszek (Włodawianka, V liga) – 41

rd/lp.pl

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.