romek
niedziela, 22 czerwca 2014, 09:07

lubelskapilka.pl / Dla kogo będzie to ZŁOTA NIEDZIELA, dla kogo dramatyczne ale piękne wspomnienie?

Data 22 czerwca 2014 będzie wspaniałym wspomnieniem dla wielu lubelskich pilkarzy – zdobędą awanse, radosne wspomnienia, złote wpisy w piłkarskich biografiach. Ta garstka młodych ludzi „napisze nogami” i głowami swoją współczesną historię. Zdecydowanie więcej będzie dramatów… Przegrają nadzieje, marzenia, wreszcie zmuszeni zostaną do weryfikacj umiejetności. Wielu powie sobie – z piłką trzeba dać sobie spokój. Wybierze inną drogę. Stosunek wygranych do przegranych będzie jak „jeden do pozostałych” (patrz ilość drużyn w ligach), ilość wszystkich piłkarzy w ligach. Złota niedziela stworzy legendy na poziomie B-klasy, ale i na poziomie Mundialu. Napisze dramaty tak wielkie jak wczorajszy dramat Bośniaków.

Niektórzy awansowali, a niektórzy spadli wcześniej. Dziś już nie przeżywają dramatycznych minut i trwogi…

Dziś wieczorem w naszych „profilach” pojawi sie mnóstwo bohaterów! Wszystkim życzymy sukcesów, a jak przegracie – pokażcie klasę – tak jak trener Hiszpanów Del Bosque… Pogratulujcie rywalom wygranej! Jutro, za tydzień, za miesiąc też będzie mecz…

lubelskapilka.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.