romek
sobota, 21 czerwca 2014, 18:42

Ekstraklasa / Gerrit Pressel rozpoczął treningi z Górnikiem Łęczna

20 piłkarzy trenowało pod okiem Jurija Szatałowa podczas pierwszych zajęć po urlopach Górnika Łęczna. Z kadry, która wywalczyła awans, zabrakło Juliena Tadrowskiego, Bartosza Kwietnia i Arkadiusza Woźniaka. W zajęciach nie uczestniczyli ponadto Maciej Szmatiuk i Grzegorz Bonin, którzy wkrótce dołączą do zespołu.

Jedynym nowym zawodnikiem w gronie trenujących był 24-letni niemiecki obrońca Gerrit Pressel (foto). Ostatnio występował w rodzimej 3. Lidze w KSV Holstein Kiel von 1900. W minionym sezonie zagrał w dwóch spotkaniach. Wcześniej był graczem m.in. rezerw Hamburger SV oraz holenderskiego Willem II Tilburg.

Na zajęciach stawili się natomiast Łukasz Zwoliński i Paweł Zawistowski, którzy prawdopodobnie zostaną w zespole. – Przyjechałem ze Szczecina, ale nie wiem jeszcze czy zostanę. Wszystko powinno wyjaśnić się w weekend – powiedział Zwoliński.

źródło: Górnik Łęczna / foto * holstein-block.de


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.