romek
piątek, 20 czerwca 2014, 10:25

IV liga / Komunikat klubu ws. meczu Opolanin Opole Lubelskie – Górnik II Łęczna

Zarząd Górnik Łęczna S.A. informuje, że wszczął postępowanie dyscyplinarne wobec trenera II drużyny Sławomira Skorupskiego. W odniesieniu do zaistniałej sytuacji podczas meczu MKS Opolanin Opole Lubelskie – Górnik II Łęczna, trener Skorupski wyraził czynny żal, udzielił obszernych wyjaśnień, a także złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze.

Klub przyjął wniosek trenera o ukaranie i zgodnie z regulaminem dyscyplinarnym PZPN ukarał go naganą. Zarząd Klubu wział jako okoliczność łagodzącą pod uwagę fakt iż trener sam zgłosił zaistniały fakt i zawiadomił o tej sytuacji Lubelski Związek Piłki Nożnej. Klub nie planuje wszczęcia postępowania dyscyplinarnego wobec zawodnika Damiana Szpaka gdyż za sprawy organizacyjne, w tym ewidencje żółtych kartek, odpowiedzialne są inne osoby.

Zainteresowane strony – Zarząd Klubu, trener Sławomir Skorupski, zgodnie stwierdzili, że taka sytuacja jest niedopuszczana i nie ma prawa więcej się powtórzyć.

gornik.leczna.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.