czwartek, 19 czerwca 2014, 11:18

IV liga / Mistrz 2013-2014 jest… Ale czy zagra w III lidze (?)

Dzięki zwycięstwu w Końskowoli i porażkom Górnika oraz Lewartu, na kolejkę przed końcem rozgrywek Hetman zapewnił sobie zwycięstwo w końcowej klasyfikacji rozgrywek.

W Końskowoli zawodnicy obu drużyn stworzyli ciekawe i emocjonujące widowisko. Początek to groźne akcje gospodarzy, których jednak nie udało zamienić się na gola. Hetman próbował odgryzać się, ale nie zagroził na poważnie bramce Powiślaka. W miarę upływ czasu gra wyrównała się. W 26minucie goście wykonywali 2 stałe fragmenty. Najpierw rzut wolny, po którym obrońcy wybili piłkę za linię końcową. Do dośrodkowanej z rzutu rożnego piłki najwyżej wyskoczył Nogas i wyprowadził swoich kolegów na prowadzenie. Ostatnie 5 minut pierwszej połowy to prawdziwe oblężenie bramki Hetmana, z którego jednak goście wyszli obronną ręką.

Druga połowa zaczęła się od wymiany ciosów. Gra toczyła sie w szybkim tempie. Obie drużyny stwarzały sobie kolejne okazje na zdobycie gola. Wynik jednak pozostawał bez zmian. W miarę upływu czasu przewagę uzyskiwał Powiślak, Hetman opadał z sił a gra przeniosła się praktycznie w pole karne gości. Wyrównanie przyniosła główka Pięty w 79 minucie. Powiślak chciał pójść za ciosem co skrzętnie wykorzystali podopieczni Waldemara Wiatra. Po jednym z kontrataków Myśliwiecki zdobył gola na 2-1 w 87 minucie. Po końcowym gwizdku radość w zespole Hetmana była ogromna, tym bardziej, że w Lubartowie utrzymywał się bezbramkowy remis. Po chwili dotarła informacja o bramce dla Victorii a po kwadransie o końcu meczu Lewartu. Wtedy szatnia Hetmana eksplodowała. To co wydawało się niemożliwe stało się faktem.

Rewelacyjny beniaminek z Żółkiewki zapewnił sobie zwycięstwo w rozgrywkach.

HETMAN MISTRZEM IV LIGI!!!

W sobotę o 17 zapraszamy wszystkich na ostatnie spotkanie z Orionem i fetę z okazji największego w historii klubu sukcesu. Podziękujmy zawodnikom za wspaniały sezon. Wszyscy na stadion!!!

Orlęta Łuków – Opolanin Opole Lubelskie

lp.pl / Gratulacje dla Hetmana. Szkoda, że zespół nie zagra w III lidze. Niemniej już dziś wiadomo,  że każdy z piłkarzy  w sportowej biografii będzie wpisywał w rubryce SUKCESY: wspołautor awansu do III ligi.

Komentarze do 'IV liga / Mistrz 2013-2014 jest… Ale czy zagra w III lidze (?)' (1)
  • kazio4 lata temu Bezpośredni link

Gratulacje dla zawodnikow,trenerów Waldka Wiatra i Zygi Kalinowskiego.zrobiliście najlepszą robotę w historii klubu.