romek
środa, 18 czerwca 2014, 13:20

Stowarzyszenie OAKP / IV plebiscyt na najlepszego Orlika!!

Już pierwszego lipca 2014 ruszamy z IV edycją Plebiscytu na najlepszego Orlika w Lublinie. Tak jak w poprzednim roku najlepszy tego typu obiekt wybierać będziemy spośród 13 jakie znajdują się w mieście Lublin.

Głosy w specjalnej ankiecie można oddawać od 1 lipca godzina 00:00 do 31 sierpnia do godziny 23:00. Po tym okresie głosy zostaną podliczone i przekazana zostanie informacja o zwycięzcy. Jak co roku na wygrany obiekt oprócz kampanii promującej obiekt zeka wspaniała nagroda a mianowicie sprzęt sportowy o wartości minimum 750 zł. 

W historii plebiscytu jak do tej pory trium mają na swoim koncie dwa obiekty. W latach 2011 i 2012 wygrywał obiekt przy Rycerskiej zaś w ostatnim w 2013 roku wygrał Orlik przy Tumidajskiego. W tym roku czekamy na pasjonującą rywalizację.

Tegoroczny plebiscyt objęty został patronatem honorowym Prezydenta miasta Lublin pana Krzysztofa Żuka. Od strony medialnej jak zawsze o plebiscycie informacje znajdziecie na łamach portalu Lubelskapilka.pl

Zapraszamy wszystkich chętnych do głosowania już od 1 lipca na naszą stronę : www.oakp.futbolowo.pl

W załączeniu logo tegorocznego plebiscytu

Stowarzyszenie OAKP / Damian Kuźniak

www.oakp.futbolowo.pl

mail – oakp@wp.eu


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.