romek
środa, 18 czerwca 2014, 05:16

Marcin Jałocha poprowadzi Wisłę Puławy

Marcin Jałocha został trenerem 2-ligowych piłkarzy Wisły Puławy. Nowy trener został przedstawiony podczas wieczornej konferencji prasowej w siedzibie ‚Dumy Powiśla’.

Były zawodnik Wisły Kraków i Legii Warszawa, 18-krotny reprezentant Polski, a ostatnio szkoleniowiec Radomiaka podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia – mówi Radiu Lublin rzecznik prasowy Wisły, Michał Świderski. Sam szkoleniowiec w rozmowie z nami powiedział, że pracę w Puławach traktuje jako nowe wyzwanie, bowiem II liga, w której zagra Wisła, będzie mocna i ciekawa. – Ale w każdym meczu będziemy walczyć o komplet punktów i o jak najwyższe miejsce w tabeli – dodał Marcin Jałocha.

Zespół Wisły wymaga i uzupełnień i wzmocnień i nowy trener ma tego świadomość. Przygotowania do sezonu puławianie rozpoczną 23 czerwca po południu.  Podczas dzisiejszej konferencji podziękowano za 2,5 letnią pracę dotychczasowemu szkoleniowcowi Jackowi Magnuszewskiemu.

SkoMar / radio.lublin.pl / foto – Marcin Jałocha z okresu pracy w Resovii (Wit Hodło).


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.