romek
piątek, 13 czerwca 2014, 12:32

GAUDIUM pierwsze w Werbkowicach

12 czerwca na boisku Orlik w Werbkowicach odbył się turniej piłki nożnej dziewcząt rocz. 2000-1998, o Puchar Wójta Gminy Werbkowice.

Mecze z udziałem pięciu zespołów rozgrywano systemem każdy z każdym ,zawody bez straty bramki wygrały piłkarki DKS GAUDIUM I ZAMOŚĆ przed Gim.Werbkowice.

Najwięcej bramek w turnieju strzeliła – najmłodsza na boisku, z rocznika 2001 – Joanna Suchowicz (4). Wyniki Gaudium I – GIM 3 Hrubieszów 2-0, -Gim.Jarosławiec 5-0, -Gaudium II 3-0, -Gim Werbkowice 0-0.

Kolejność:
1.DKS GAUDIUM I
2.GIM WERBKOWICE
3.GIM.JAROSLAWIEC
4.DKS GAUDIUM II
5.GIM.3 HRUBIESZÓW

Skład Gaudium I: Kamila Twardzisz, Katarzyna Suchowicz, Joanna Suchowicz, Kinga Dycha, Kinga Taran, Dominika Mrozik, Julia Dubel, Luiza Sokołowska, Trener:. Wojciech Suchowicz

ws


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.