romek
piątek, 13 czerwca 2014, 12:46

Echa Roztocza / Kto poprowadzi Olimpiakos Tarnogród?

Olimpiakosu poszukują szkoleniowca, który po zakończeniu rozgrywek zastąpiłby grającego trenera Krzysztofa Tarnowskiego (na zdjęciu). Propozycję pracy w Tarnogrodzie otrzymał m.in. dyrektor OSiR w Biłgoraju Michał Furlepa, prowadzący obecnie w klasie B Rakovię Rakówka. Trudno jednak komukolwiek przyjąć propozycję Olimpiakosu, ponieważ nie jest pewny los klubu z Tarnogrodu.

Wiele wskazuje na to, że drużyna Krzysztofa Tarnowskiego wyląduje w klasie B, a to byłby totalny upadek tarnogrodzkiej piłki nożnej. Decyzję o zmianie trenera klubowi działacze ponoć podjęli wspólnie z Krzysztofem Tarnowskim. Jeśli wierzyć informacjom rozgłaszanym w Tarnogrodzie, Krzysztof Tarnowski woli pracę z młodzieżą na miejscowym orliku. Niestety, nie możemy tego potwierdzić u samego źródła, bo wielki pan trener z lokalną prasą nie rozmawia, lekceważąc w ten sposób lokalne środowisko piłkarskie i własnych kibiców, którzy regularnie czytają „Echa Sportu”.

Pan trener z dziennikarzami nie rozmawia, bo woli schować głowę w piasek, niż zmierzyć się z bolesną rzeczywistością. A prawda jest taka, że nie poradził sobie z prowadzeniem A-klasowej drużyny, co potwierdzają wyniki i sytuacja zespołu w tabeli. Być może lepiej będzie spisywał się na nowym stanowisku, i jego umiejętności nie przerośnie doglądanie, otwieranie i zamykanie orlika czy rzucenie młodzieży piłki.

Echa Sportu – bezpłatny dodatek tygodnika Echa Roztocza / MaSzt

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.