romek
czwartek, 12 czerwca 2014, 09:31

B klasa LUBLIN (III) / Ojj! Nie ma zgody na przełożenie meczu… * Z wesela na historyczną rozgrywkę!

Na 21 czerwca, a więc dzień przed decydującym o końcowej klasyfikacji meczem LZS Krężnica Jara – Kadet Lisów, zaplanowano ślub piłkarza Pawła Zdeba (foto)

– W związku z tym 2 czerwca złożyliśmy wniosek o przełożenie tego meczu z 22 czerwca na 19 czerwca, a więc Boże Ciało czyli również dzień wolny od pracy – piszą koledzy na stronie www.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, jeżeli mecz ma się odbyć w terminie obligatoryjnym to drużyna przeciwna musi zgodzić się na zmianę terminu. Niestety zawodnicy i działacze klubu z Lisowa takiej zgody nie wyrazili.

Mieli do tego prawo, ale mamy nadzieję, że dobrze na tej decyzji nie wyjdą a my sprawimy Pawłowi i jego bratu prezent w postaci wygranej.

lzskreznica.futbolowo.pl

PS. Podobnych historii było i jest wiele. Gratulujemy Pawłowi, wszystkim zainteresowanym życzymy emocji i skutecznej walki na boisku. W każdym razie frekwencja na meczu powinna być znacznie lepsza, bo z kilkudziesięciu minut „poprawin” można zrezygnować, lub je opóźnić. A sam mecz z pewnością przejdzie do historii –  zostanie rozegrany w Niedrzwicy Kościelnej. A jeśli fotoreporter zmontuje zbiór fotek pod tytułem „Ślub, wesele i wielki  mecz!” na pewno ukaże się na łamach portalu… Już takowe bywały.

rd / Foto – W Izbicy kandydatka na żonę piłkarza musiała przejść test a jurorami byli koledzy zawodnika z drużyny. Kasia egzamin zaliczyła!

 


Komentarze do 'B klasa LUBLIN (III) / Ojj! Nie ma zgody na przełożenie meczu… * Z wesela na historyczną rozgrywkę!' (1)
  • 234 lata temu Bezpośredni link

    Podobna sytuacja z meczem ZAWISZA Garbów – TUR Milejów
    http://zawiszagarbow.futbolowo.pl/

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.