romek
środa, 11 czerwca 2014, 15:46

Z „Kolejorza” do Lublina. Stadion przy Krochmalnej ma już menedżera

Za tydzień rozpocznie pracę menedżer lubelskiego stadionu budowanego przy ulicy Krochmalnej. Dzisiaj Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lublinie rozstrzygnął konkurs na to stanowisko. Tym, który wypadł najlepiej, okazał się Konrad Klecha z Poznania.

32-letni prawnik, absolwent Uniwersytetu Adama Mickiewicza ma za sobą pracę w Lechu Poznań, gdzie m.in. odpowiadał za organizację spotkań ‚Kolejorza’ w Lidze Europy czy meczy rozgrywanych w Poznaniu podczas mistrzostw Europy.

– W Lublinie będzie zarządzał nowym stadionem przy Krochmalnej i organizował imprezy – nie tylko sportowe – mówi rzecznik MOSiR-u Miłosz Bednarczyk.

Otwarcie nowego, budowanego kosztem około 130 milionów, złotych obiektu planowane jest na wrzesień.

SkoMar / radio.lublin.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.