romek
środa, 11 czerwca 2014, 06:29

„GAUDIUM” jedzie do Niemiec!

W dniach 25-30.06.2014r. w mieście partnerskim Schwaebisch Hall przebywać będzie młodzież z Diecezjalnego Klubu Sportowego „Gaudium” Zamość.

Do Niemiec wyjadą dwie grupy dziewcząt trenujących piłkę nożną w DKS „Gaudium”.

Gospodarze, których zaprosiliśmy na Turniej Mikołajkowy –Turniej Miast Partnerskich w grudniu 2013r. przygotowali teraz dla nas szereg atrakcji.

Oprócz wspólnych treningów, programu kulturalno-turystycznego zawodniczki „Gaudium”, w dniach 28-29.06.2014r. wezmą udział w turnieju piłki nożnej dziewcząt, w obsadzie międzynarodowej.

–  Jedziemy do Niemiec podpatrzeć wiele zagadnień zarówno sportowych jak i organizacyjnych. Wiemy, że niemiecka piłka nożna kobiet jest najlepsza na świecie i na duże sukcesy nie liczymy, zwłaszcza, że trenujemy od niedawna.

W turnieju, w trzech kategoriach wiekowych weźmie udział około 30 zespołów, z klubów Bundesligi niemieckiej a także drużyny z innych państw.

– Dla nas jest to okazja do kolejnych spotkań z naszymi znajomymi, przyjaciółmi ze Schwaebisch Hall, zacieśnienia wzajemnych kontaktów i więzi, w roku jubileuszu 25-lecia współpracy między naszymi miastami oraz odpoczynek po zakończeniu sezonu”

Opiekunami grupy będą trener Wojciech Suchowicz i prezes ks. Tomasz Winogrodzki.

Spotkanie młodzieży odbywać się będzie w ramach projektu dofinansowanego przez Polsko-Niemiecką Współpracę Młodzieży.

ZAWODNICZKI : DUBEL JULIA, KMIEĆ MAGDA, KOZAK KATARZYNA, MROZIK DOMINIKA, PUPIEC ALEKSANDRA, SALAMON ZUZANNA, SUCHOWICZ JOANNA, ZĄBCZYK PATRYCJA , DZIEWA NATALIA,KASZUBA IZABELA, KIECANA MAGDA, MARTYNIUK ALEKSANDRA, RZĄD EDYTA, SUCHOWICZ KATARZYNA , TARAN KINGA, TWARDZISZ KAMILA, ZAJĄC KAROLINA , DYCHA KINGA.

as


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.