romek
wtorek, 10 czerwca 2014, 05:14

Tragiczny koniec święta sportu / Śmierć bramkarza w Krynicach

Policja ustala okoliczności śmierci 24-letniego piłkarza. Do zdarzenia doszło w niedzielę w Krynicach pod Tomaszowem Lubelskim podczas gminnego święta sportu.

Dzisiaj po południu Prokuratura Rejonowa w Tomaszowie Lubelskim zleciła nam zajęcie się ta sprawą – potwierdza Agnieszka Gromek z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim – W tym momencie nie możemy przekazać żadnych szczegółowych informacji na temat tego zdarzenia – dodała Gromek.

24-letni bramkarz prawdopodobnie zasłabł na boisku. Był reanimowany. Karetka zabrała go do szpitala w Tomaszowie Lubelskim, gdzie zmarł. Sprawą zajmuje się teraz prokuratura.

radio.lublin.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.