romek
czwartek, 5 czerwca 2014, 09:16

Amatorska drużyna kobiet zorganizowała turniej piłkarski

31 maja na „Orliku” przy SP 29 odbył się II Amatorski Turniej Piłki Nożnej Kobiet „Perły Lublina”.

Ta oddolna inicjatywa, w całości przygotowana przez kobiety, pozwoliła dobrze bawić się tego dnia blisko 100 osobom – zawodniczkom i ich oddanym kibicom.W turnieju rywalizowało sześć amatorskich drużyn kobiecych – pięć lubelskich i jedna z Janowa Lubelskiego. Zwyciężyła drużyna „DNG”, której jako jedynej tego dnia udało wygrać się wszystkie mecze.

Uhonorowano także najlepszą bramkarkę, królową strzelczyń, asyst, najlepszą obrończynię, a także najlepszą zawodniczkę turnieju. Zabawy dopełniły konkursy żonglerki, rzutów karnych oraz celności.

Impreza była na tyle udana, że organizatorki z amatorskiej drużyny „Perły Lublin”, już myślą o kolejnej edycji.

mmlublin.pl

Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.