romek
wtorek, 3 czerwca 2014, 09:36

Motor Lublin mistrzem województwa trampkarzy młodszych

Na trzy kolejki przed końcem rozgrywek zawodnicy PN Motor Lublin rocznik 2000 zapewnili sobie mistrzostwo ligi.

Rocznik 2000 Piłkarskich Nadziei Motoru dopełnił formalności w sobotnim meczu z Niedźwiadkiem Chełm wygrywając 7:1 i tym samym zapewnił sobie mistrzostwo województwa lubelskiego.

Do końca rozgrywek pozostało jeszcze 3 kolejki ale przewaga punktowa już teraz zapewniła młodym Motorowcom zwycięstwo. To pierwszy tak duży sukces rocznika 2000.

– Ciężka praca na treningach, ale również i dobra zabawa pozwoliły osiągnąć nam ten sukces – mówi Bartłomiej Janiszewski trener drużyny. Ważne jest to w jaki sposób rozgrywamy mecze, jak wygląda nasza gra na boisku. Gratuluję wszystkim zawodnikom, dziękuję kierownikowi Piotrowi Kutnikowi za zaangażowanie i pomoc, dziękuje rodzicom, dziękuje trenerowi Tomkowi Złomańczukowi, który zastąpił mnie na treningach i poprowadził zespół w kilku meczach mistrzowskich. Przed nami kolejne wyzwania i praca na zajęciach – dodaje Janiszewski.

Należy zaznaczyć, że to już trzeci kolejny rok w którym drużyny PN Motor Lublin wygrywają prestiżowe rozgrywki U-14 i w nagrodą mogą pojechać na klubowe Mistrzostwa Polski w Łodzi.

Zespół w rozgrywkach prowadziła dwójka trenerów – Bartłomiej Janiszewski i Tomasz Złomańczuk, a w zespole występowali następujący zawodnicy:

Adrian Rapa
Cezary Pęcak
Eryk Bonat
Filip Smolak
Gabriel Jakimiński
Jakub Futrzyński
Jakub Godzisz
Jakub Leszcz
Jakub Mazurek
Jakub Pryliński
Jakub Sawa
Jakub Socha
Kacper Kopyciński
Kacper Kowalczyk
Kamil Sidor
Krystian Pusiak
Krzysztof Rybak
Maciej Kamiński
Maciej Wcześniak
Mateusz Jonasz
Michał Król
Mikołaj Błaszczuk
Mikołaj Michalak
Rafał Kwiecień
Norman Kutnik
Patryk Jęczeń
Wiktor Rakowski

Sponsorem strategicznym klubu jest firma Ekogwarancja

www.pilkarskienadzieje.pl
nabór zawodników tel 727 360 870


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.