romek
wtorek, 3 czerwca 2014, 18:01

3:3 / Kamil CIEŚLA (Victoria Rybczewice) – Strzelanie goli i jazda hondą mają ze sobą coś wspólnego

= Rozpytywałem piłkarzy z B klasy, który z napastników może mieć najwięcej bramek na swoim koncie w tegorocznych rozgrywkach. Pierwszy odpowiedź jaką usłyszałem – Kamil Cieśla z Rybczewic, ale grał tylko jesienią…

= Rozegrałem tylko pierwszą rundę w której zdobyłem 18 bramek, ale nie wiem czy nie ma ktoś więcej.  W ostatnim meczu rundy nabawiłem się kontuzji, to stało się w meczu z Granitem Bychawa – pechowo bo w ostatniej minucie meczu.

= Która bramka z tych 18. była najcenniejsza?

= Chyba z Roztoczem Batorz,  ponieważ zdobyta została w końcówce meczu i dała nam 3 punkty. Najładniejsza dla mnie to bramka w meczu  z LKS Biskupicami (wygranym na wyjeździe 5:1 ) – zza szesnastki i dlatego ją tak dobrze zapamiętałem.

= Skąd taka dobra gra Victorii w tym sezonie?

= Przyszło kilku nowych chłopaków co wprowadziło świeżość w drużynie i wewnętrzną rywalizację o miejsce w podstawowej „jedenastce”  – to wiąże się z tym każdy musiał budować swoją jak najwyższą formę. Nie można pominąć też dobrej roboty trenera Grzegorza Osajkowskiego,  który ma pomysł na drużynę i – jak wyniki pokazują – drużyna potrafi wszystko realizować na boisku.

=  Wielu młodych ludzi mówi o niesamowitych emocjach jakie daje strzelenie gola, inni kochają skoki ze spadochronem, albo fruwanie na lotni…  Słyszałem, że twoje hobby to honda?

= Jeśli chodzi o motocykle to od zawsze interesowała mnie motoryzacja, a jazda motocyklem to niesamowite uczucie które uzależnia… Honda da się lubić.

= Masz piłkarski wzór?

= Cenię wielu piłkarzy ale za najlepszego piłkarza uważam Messiego –  za jego lekkość i łatwość z jaką robi wszystko na boisku.

= Wkrótce  mistrzostwa świata. Kto twoim faworytem?

= Będę kibicował Brazylii, drużynie która ma chyba obecnie największy potencjał –  dodatkowo będą mieli na trybunach 12 zawodnika.

hs/lp.pl

PS. W ostatniej kolejce rozgrywek swoją 18. bramkę strzelił Łukasz Janiak z Oleśni. Kamil Cieśla jest wiec nadal na czele listy strzelców, choć grał tylko jesienią.Komentarze do '3:3 / Kamil CIEŚLA (Victoria Rybczewice) – Strzelanie goli i jazda hondą mają ze sobą coś wspólnego' (1)
  • Kris8 lat temu Bezpośredni link

    Tak naprawde to nie ma szczegolowych danych ze wszystkich druzyn kto ile ma bramek strzelonych a wiec to tylko Wasz ranking strzelcow. Moze jak byscie interesowali sie na biezaco wszystkimi grupami B-klasy byloby inaczej a tak macie ciag na B- klase gr 3 i tylko Kreznice i BRW. Mysle ze jest duzo osob ktore maja strzelone powyzej 15 bramek tylko nikt nie prowadzi statystyk

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.