romek
piątek, 30 maja 2014, 12:27

ZOSTAŃ SŁAWNYM GOLKEEPEREM / II edycja „Bitwy Bramkarzy w Twierdzy Zamość”.

Bramkarska Goalkeeper Team Piotra Trześniewskiego prowadzi zapisy chętnych do udziału w drugiej edycji „Bitwy Bramkarzy w Twierdzy Zamość”.

Rywalizacja golkiperów odbędzie się w sobotę 28 czerwca o godz. 11 na boiskach za Rotundą w Zamościu (popularna „Gwardia”).

Przewidziano podział na cztery kategorie wiekowe. W pierwszej zmierzą się zawodnicy urodzeni w 2003 roku i młodsi, w drugiej urodzeni w latach 2001-2002, w trzeciej urodzeni w latach 1999 i 2000, a w czwartej – urodzeni w 1998 roku i starsi.

Na czym polegać będzie rywalizacja? W każdej grupie wiekowej rozgrywane będą między bramkarzami mecze trwające po dwie minuty. W przypadku remisu w półfinale lub finale sędzia zarządzi półminutową dogrywkę. Mecze toczyć się będą na specjalnie wytyczonym boisku. W zależności od kategorii wiekowej odległość między bramkami będzie wynosiła 16 lub 20 m, a linia strzału – 8 lub 5 m. Wygra ten bramkarz, który strzeli rywalowi więcej goli. Zawodnicy będą mogli kopać lub rzucać piłkę z odległości nie mniejszej niż ta, którą wyznacza linia strzału. Strzały będą oddawane na przemian – raz jeden bramkarz, raz drugi.

Patronat medialny nad imprezą objęła nasza redakcja. W każdej kategorii wiekowej nagrodzimy bramkarza, który puści jak najmniejszą liczbę goli.

Zgłoszenia do zawodów przyjmuje Piotr Trześniewski (tel. 608 322 898, e-mail goalkeeper.team.zamosc@gmail.com).

MaSzt / Echa Roztocza

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.