romek
piątek, 30 maja 2014, 08:58

PRASA / Awantura o Polanskiego!

Eugen Polanski nie został powołany do kadry przez Adama Nawałkę na najbliższy mecz z Litwą. Wiadomość ta wywołała falę spekulacji, dywagacji, analiz. Mateusz Borek napisał: „Ta drużyna straciła właśnie bardzo charakternego człowieka.” Sam zawodnik stwierdził, że nie zagra już w reprezentacji Polski, dopóki jej trenerem będzie Adam Nawałka, którego oskarżył o ujawnienie dziennikarzom treści ich rozmowy. Ponadto, tajemniczo zasugerował, że na jego sytuację w drużynie miała wpływ jeszcze inna osoba. Kto mógłby mieć taką władzę?

Polanski w ostatnim sezonie był w bardzo dobrej formie – w klubie należał do wyróżniających się zawodników. Tym bardziej dziwią deklaracje Nawałki, że Polanski ma zamkniętą drogę do kadry. A co będzie jeżeli na mecz z Litwą nie przyjadą inni? Też wypadną z kadry?

Termin tego meczu był dosyć ryzykowny. Dobry dla zawodników z Ekstraklasy, która skończy rozgrywki 1 czerwca. Dużo gorszy dla zawodników z Bundesligi, Ligue 1 czy też Premier League. Świadomy tego był chyba również trener Nawałka powołując na to spotkanie 26 piłkarzy, w tym 4. bramkarzy.

Awantura o Polanskiego nie poprawi atmosfery wokół naszej kadry, która ostatnio i tak jest bardzo zła. Nerwowe ruchy obydwu stron tego konfliktu pokazują, że najważniejszy w dzisiejszych czasach jest PR.

Piłka nożna schodzi na dalszy plan …

Waldemar Baryło / pilkawgrze.eu


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.