romek
czwartek, 29 maja 2014, 06:46

3:3 / Damian TYRKA (Lutnia Piszczac): – To był mój dobry mecz…

Czy mecz z Ładą w Biłgoraju był najlepszy w tym sezonie w twoim wykonaniu?

= Moim zdaniem to był najlepszy mecz w wykonaniu całej drużyny, co przelożyło sie również na mój dobry wystep. Strzeliłem dwa gole i myślę, że do tej pory to najlepsze spotkanie jakie rozegrałem w tym sezonie.

= Jak oceniasz szansę pozostania w IV lidze?

= Od przyjścia nowego trenera gramy z meczu na mecz coraz lepiej – gramy konsekwentnie i to przynosi rezultaty. Wierzymy, że uda się utrzymać drużynę z Piszczaca w czwartej lidze. Robimy swoje, choć wiele zależeć  będzie od tego kto spadnie z wyższych lig i kto awansuje z niższych… Więcej – kogo będzie stać grać wyżej.

= Gdyby pojawiła się ciekawa oferta z lepszych klubów – rozważysz? Bo widzę, że twardo chodzisz po ziemi…

= W tym roku kończę studia licencjackie  i dalsza nauka jest dla mnie priorytytetem.  Połączyć jedno z drugim?  Może byłaby taka szansa. Ale czy po jednym solidnym występie jest sens zastanawiania się nad sprawą (?). Twardo chodzę po ziemi…

rd/lp.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.