romek
środa, 28 maja 2014, 10:11

Możesz zostać zawodowym dziennikarzem sportowym!

Redakcja „Ech Roztocza” poszukuje sympatyków regionalnego sportu, marzących o profesjonalnej karierze dziennikarza sportowego. Nieważne jest to, czy masz doświadczenie w dziennikarstwie. Najważniejsze są chęci do nauki zawodu oraz zamiłowanie do lokalnego sportu.

Umożliwiamy dynamiczny rozwój zawodowy, zdobycie doświadczenia i dajemy sposobność do realizowania swej pasji we współpracy z młodym, sympatycznym zespołem redakcyjnym.

Wymagania: pobyt stały na terenie powiatu zamojskiego, tomaszowskiego lub biłgorajskiego, dyspozycyjność, co najmniej średnie wykształcenie, umiejętność poprawnego władania językiem polskim w piśmie, zamiłowanie do sportu, dobra znajomość dyscyplin sportowych, uprawianych w naszym regionie, gotowość do pracy w weekendy, zwłaszcza w niedziele pod presją czasu.

Osoby, które opanują podstawowe tajniki zawodu i będą spełniać nasze oczekiwania, mogą liczyć na zatrudnienie w redakcji (wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę i dodatkowo wierszówka za opublikowane teksty).

Marek Sztochel, redaktor naczelny, tel. 606 690 487


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.