romek
wtorek, 27 maja 2014, 19:51

P r o f i l e / Ryszard ZIELONKA (Zawisza Garbów) – 56 lat i gra w bramce!

Przyznajemy się – tę informacje zlekceważyliśmy. Brzmiała – 56-latek na boisku! Są jednak u nas szperacze, którzy nie lekceważą żadnego potencjalnego newsa. Sprawdził. W weekend w bramce Zawiszy Garbów stanął Ryszard Zielonka (ur. 25 maja 1958 r.).

Bramkarz jest wychowankiem klubu, jego piłkarski życiorys jest z pewnością godny opracowania (prosimy o podanie kontaktu). W ostatnim meczu Zawiszy z Huraganem  Siostrzytów (1:3) zagrał 43 minuty.

Pisaliśmy już wielokrotnie o piłkarskich weteranach i teraz mamy do siebie żal, że na urodziny nie powstał większy materiał. Postaramy się poprawić.

Panie Ryszardzie – 100 lat! Najlepiej z wnukami na boisku!

rd


Komentarze do 'P r o f i l e / Ryszard ZIELONKA (Zawisza Garbów) – 56 lat i gra w bramce!' (1)
  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.