romek
piątek, 23 maja 2014, 15:33

Grzegorz BONIN (Górnik Łęczna): – Zrobiliśmy kolejny krok do awansu

Rozmowa z Grzegorzem Boninem, pomocnikiem Górnika Łęczna

Wygraliście z Chojniczanką i dzięki temu znowu jesteście liderem pierwszej ligi.

Na pewno się cieszymy z tego. Chcieliśmy strzelić bardzo szybko bramkę. Po tej bramce za bardzo się jednak cofnęliśmy i wdaliśmy się w grę jaką Chojniczanką lubi, czyli dużo wymian i niedokładności. W drugiej połowie wypadliśmy lepiej. Parę meczów zostało nam do końca i myślę, że z naszą grą będzie jeszcze lepiej.

Wyniki dobrze ułożyły się dla Górnika. Olimpia przegrała, Bełchatów też.

Przede wszystkim patrzymy na siebie. Zrobiliśmy kolejny krok do awansu. Jeśli w sobotę wygramy to reszta wyników nie będzie nas interesować. Miejmy nadzieję, że w Grudziądzu będzie podobny wynik jak z Chojniczanką.

Dziennikarze liczą Wam kroki do ekstraklasy. Były dwa, a został do zrobienia jeden.

Tak, ale niby jeden a trzeba go zrobić. Nie takie rzeczy działy się w piłce także dalej musimy być skoncentrowani, a jeśli tak będzie to awansujemy.

gornik.leczna.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.