romek
środa, 21 maja 2014, 07:56

P r o f i l e / Robert CYMBORSKI (Huragan Hrubieszów) * Gra w ostatniej drużynie a strzela gole przewrotką w okienko

Takie ciekawostki cieszą nie mniej, niż atrakcyjne przebitki z meczów w talewizji. Przed laty pokazywaliśmy jak cudownej urodzy gole padaja na lubelskich boiskach. Dzisiaj pewnie nie znajdzie ich na „you tube”, ale nazwiska autorów p[amietamy: Daniel Krakiewicz (Start Krasnystaw, gol z ponad 60 metrów), Sylwester Kłyż (gol z połowy boiska), Adam Adamczuk (gol z niemal zerowego kąta).

Gola Roberta Cymborskiego (foto z czasow gdy grał w Tarnoszynie) w meczu Huraganu z Victorią Łukowa Chmielek pewnie nikt nie zarejestrował na you tube, ale nasza wyobraźnia działa. Kiedy pada następny „taki gol”  wspominamy…

rd / lubelskapilka.pl

PS. A swoja drogą – ciekawe, czy filiki z wymienionymi golami Krakiewicza, Kłyża, czy Adamczuka ma ktoś w archiwum. Może warto zrobić filmik o MISS lubelskich boisk (?).


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.