romek
niedziela, 18 maja 2014, 19:15

I liga / Górnik coraz bliżej Ekstraklasy…

Górnik Łęczna po raz kolejny pokazał, że gra się do końca. Po raz kolejny ostatnia minuta okazała się szczęśliwa. Tym razem strzelcem bramki za 3 punkty okazał się Woźniak.

Górnik miał wiele innych szans na gole, lecz – jak zwykle – szwankowała skuteczność.

Puszcza Niepołomice – Górnik Łęczna 1:2 (0:0)
Bramki: Nowak (77) – Bonin (61), Woźniak (93).
Puszcza: Sobieszczyk – Biernat, Lizak, Wełna, Borovicanin – Strózik, Uwakwe, Zaremba (83 Magdziński), Kotwica (71 Nowak), Cholewiak (71 Biel) – Staroń.
Górnik: Prusak – Mraz, Kalkowski, Szmatiuk, Sasin – Nikitović, Zawistowski, Nowak, Bonin (84 Woźniak), Bożok (80 Szałachowski) – Szpak (90 Kalinowski).
Żółte kartki: Uwakwe, Biernat, Kotwica.
Czerwona kartka: Uwakwe (35) za drugą żółtą.
Sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
Widzów: 450.

rd / foto – Woźniak (w Zagłębiu Lubin)


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.