romek
piątek, 16 maja 2014, 07:59

TOP 10 open * 2013/2014 * Paweł Czekaj (Góra Puławska) na liście…

W czołówce pojawił się dobrze znany z naszych list Paweł Czekaj (foto) z Góry Puławskiej i Grzegorz Skorupa, od lat wierny Tajfunowi Ostrów Lubelski. Rafał Dryk jednak ma nad resztą stawki zdecydowaną przewagę… Przypominamy, że lista jest stale akualizowana, oraz  że w ubiegłym roku najlepszy był Paweł Chochowski z Górnika 1979 Łęczna…

Nie ustaliliśmy najlepszego strzelca rezerw Wisły Puławy, która strzeliła już ponad 100 goli.

Dzisiaj liderzy w poszczególnych ligach…

***

* I liga (Górnik Łęczna) / Łukasz Zwoliński – 8

* II liga (tylko z klubów lubelskich) / Maciej Tataj (Motor Lublin) – 19

* III liga (tylko z klubów lubelskich) / Filip Drozd (Stal Kraśnik) –16

***

* IV liga 2013/2014, grupa: lubelska /Paweł Myśliwiecki (Hetman Żółkiewka) – 26

***

* Klasa okregowa 2013/2014, grupa Biała Podlaska / Hubert Sierpień (Grom) – 17

* Klasa okręgowa 2013/2014, grupa chełmska / Klasa okręgowa 2012/2013, grupa: Chełm /Wojciech Więcaszek (Włodawianka) – 28

* Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Lublin / Grzegorz Góral (Granit Zdzichtex) – 28

* Klasa okręgowa 2013/2014, grupa: Zamość /A. Swierczyński (Sokół Z.) – 26

===

* Klasa A 2013/2014, grupa: Biała Podlaska / Kamil Lasota (Start Gózd) – 25

* Klasa A 2013/2014, grupa: Chełm / Sebastian Staszewski (Agros Suchawa) – 6

* Klasa A 2013/2014, grupa: Lublin I /  Robert Lemiecha (Ruch) – 19

* Klasa A 2013/2014, grupa: Lublin II / Paweł Czekaj (Góra Puławska) – 21

* Klasa A 2013/2014, grupa: Lublin III /Grzegorz Skorupa (Tajfun Ostrów) – 25

* Klasa A 2013/2014, grupa: Lublin IV / = Łukasz Barański (LKS Wierzchowiska) – 28

* Klasa A 2013/2014, grupa: Zamość I / Grzegorz Świstowski (Delta Nielisz) – 12

* Klasa A 2013/2014,grupa: Zamość II /Tomasz Nagowski (Pogoń) – 13

===

* Klasa B 2013/2014, Biała Podlaska I / Łukasz Śledź (Absolwent) – 19

* Klasa B 2013/2014, Biała Podlaska II / Łukasz Szewczak (Stanin) – 13

* Klasa B 2013/2014, grupa: Lublin I / Rafał Dryk (Orły Kazimierz) – 34

* Klasa B 2013/2014, grupa: Lublin II / Paweł Wielgus (Modliborzyce) –  16

* Klasa B  2013/2014, grupa: Lublin III / Dariusz Wojciechowski (Krężnica) – 26

* Klasa B 2013/2014,  grupa: Zamość I / Dawid Rymarz (Rakovia) – 11

* Klasa B 2013/2014, grupa: Zamość II / Karol Kłos (Tarnawatka) – 9

zz/lp.pl / Na podstawie dostępnych statystyk na stronach klubowych.  Jeśli możecie uzupełnić zestawienie, względnie poprawić błędy – napiszcie do nas. Razem ustalamy listę najlepszych strzelców i aystentów.


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.