Bez kategorii
romek
poniedziałek, 12 maja 2014, 11:12

V liga LUBLIN / Kiedrzynek na początek…

Dębrowica rozpoczęła demontaż taktyki Tęczy już w 6 minucie za sprawą Karola Kiedrzynka. Później padły kolejne gole…

Ale Czarni Dęblin mają „Torbokozaków”. To siła która prze do awansu.  Kim są „Turbokozaki” kibice Czarnych już wiedzą.  Wystarczy kliknąć…

***

KS Dąbrowica – Tęcza Bełżyce 6:0 (4:0)
Bramki: Kiedrzynek (4), Górniak (35, 38), Szczawiński (45), Pruszkowski (72 samobójcza), Stępień (90).

Wiking Leśniczówka – Piaskovia Piaski 3:1 (0:1)
Bramki: Czarnecki (75, 90), Niedzielski (84 samobójczy) – Strug (12).

Sławin Lublin – Granit Bychawa 2:5 (1:1)
Bramki: Wnuk (11), Szacoń (64) – Góral (20, 90), J. Stępień (74, 84 z karnego), Sobkowicz (77).

Sokół Konopnica – Cisy Nałęczów 2:0 (0:0)
Bramki: Wasil (60 z karnego, 80 z karnego).

Iskra Krzemień – Unia Wilkołaz 6:3 (3:1)
Bramki: P. Pawlos (20, 28), Moskal (35), P. Chmiel (75, 83), Siegieda (62) – Strug (15), Marzec (77), Miazga (80).

Górnik 1979 Łęczna – Wisła Annopol 1:5 (0:0)
Bramki: Zielony (90 z karnego) – A. Weska (49, 60), Dudek (75, 80), Kwieciński (84).

Polesie Kock – Czarni Dęblin 1:2 (0:2)
Bramki: Adamczuk (81) – Frączek (8), Próchniak (31).

POM Iskra Piotrowice – Hetman Gołąb 1:1 (0:0)
Bramki: Jarmuł (72) – Gawidziel (75).

= Tabela:

1.  Czarni Dęblin 23 60 19 3 1 72-26
2.  KS Dąbrowica 22 58 19 1 2 82-23
3.  POM Iskra Piotrowice 23 50 15 5 3 63-18
4.  Wisła Annopol 22 49 16 1 5 63-29
5.  Granit Bychawa 23 44 14 2 7 83-31
6.  Polesie Kock 23 39 12 3 8 55-38
7.  Viking Leśniczówka (Poniatowa) 23 37 12 1 10 35-38
8.  Piaskovia Piaski 23 29 8 5 10 47-60
9.  Tęcza Bełżyce 23 28 8 4 11 48-76
10.  Iskra Krzemień 23 26 8 2 13 51-54
11.  Sławin Lublin 23 25 8 1 14 22-56
12.  Sokół Konopnica 23 22 6 4 13 34-39
13.  Hetman Gołąb 23 18 5 3 15 30-67
14.  Unia Wilkołaz 23 17 4 5 14 36-67
15.  Cisy Nałęczów 23 14 4 2 17 24-64 3
16.  Górnik 1979 Łęczna 23 11 3 2 18 26-85 3

= Tabela strzelców: – Grzegorz Góral (Granit Zdzichtex Bychawa) – 28

***

= Kolejka 24 – 17-18 maja
Granit Bychawa –  Polesie Kock
Czarni Dęblin –  KS Dąbrowica
Tęcza Bełżyce –  Górnik 1979 Łęczna
Wisła Annopol –  POM Iskra Piotrowice
Hetman Gołąb –  Iskra Krzemień
Unia Wilkołaz –  Viking Leśniczówka (Poniatowa)
Piaskovia Piaski –  Sokół Konopnica
Cisy Nałęczów –  Sławin Lublin

rd


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.