poniedziałek, 12 maja 2014, 19:04

Walka rozgorzała na dobre. Włodawianka przegrywała 0:3 na kilka minut przez końcem. Ale ma Wojciecha Więcaszka, który niczym Ronaldo potrafi sam wiele zdziałać. Goście wyciągnęli wiec remis 3:3. W tym czasie w Fajsławicach Start remisował 1:1 z Frassati. W 8o minucie wolny Daniela Chariasza dał zespołowi Startu wygraną i fotel lidera.

Rozkręciła się Granica Dorohusk, która z łatwością gromi kolejnych rywali. Tutaj też gra nie byle kto. Może porównanie gracza Bala do Bale jest cokolwiek na wyrost, ale dla swoich klubów spełniają podobne role.

Pod nieobecność Sebastiana Sadowskiego – Więcaszek przegonił  lidera strzelców.

***
Ruch Izbica – Unia Białopole 4:4 (1:1)
Bramki: Bohuniuk (6), Ignaciuk (81, 90+2), Rysak (90) – Pul (3), Jenda (71), Domińczuk (78), Tukiendorf (85).

Pławanice Kamień – Włodawianka Włodawa 3:3 (1:0)
Dudko 20, 80, Neckar 60 – Więcaszek 85,90+(karny), 90+ (karny)

Vojsławia Vojsławice – Unia Rejowiec 3:3 (0:2)
Bramki: Staniszewski (68, 75), Dyszewski (88) – Górski (18), Kloc (38), Szczepanik (65 z karnego).

Hutnik Ruda-Huta – Granica Dorohusk 0:8 (0:4)
Bramki: Jabłoński (1, 55), Bala, (6, 60, 80), Walczuk (15), Fedoruk (40), Ruszkiewicz (70).

Kłos Chełm – Ogniwo Wierzbica 2:1 (0:1)
Bramki: Wałczyk (57), Król (75) – Knot (10 z karnego).

Frassati Fajsławice – Start Krasnystaw 1:2 (1:1)
Bramki: Trała (11) – Sadlak (20), Chariasz (80).

Brat Cukrownik Siennica Nadolna – Spółdzielca Siedliszcze 8:1 (2:0)
Bramki: Arnold Kister (35), Frącek (38, 53), Korszun (46), Malinowski (75, 83), Drzewiecki (78, 88) – Lechowski (65).

rd

Komentarze do 'V liga CHEŁM / Wolny Chariasza na wagę fotela lidera * Więcaszek za jeden punkt..' (1)
  • start4 lata temu Bezpośredni link

włodawiankę pchają do czwartej ligi na siłę….masakra żeby podyktować dwa karne w doliczonym czasie gry to skandal na skalę światową….pan który sędziował ten mecz nie ma za grosz honoru….pan dąbrowski…przynosi pan wstyd swoim najbliższym….wrzuć pan swój gwizdek do szamba…