romek
czwartek, 8 maja 2014, 07:09

Puchar Polski OZPN Chełm / Nie Start Krasnystaw po raz szósty, lecz Sparta Rejowiec po raz pierwszy

Nie Start Krasnystaw po raz szósty, lecz Sparta Rejowiec po raz pierwszy – Puchar Polski na szczeblu okręgu chełmskiego wywalczyli piłkarze IV-ligowej Spart Rejowiec.

Mecz był wyrównany, a obie drużyny podczas 120 minut walki nie wykorzystały wielu dogodnych okazji.

W karnych lepsi się okazali piłkarze Zbigniewa Wójcika, a decydującą jedenastkę wykorzystał Piotr Michoński. Natomiast w meczu wyróżnił sie Przemysław Zietek.

Zdaniem obserwatorów finał był dobrze zorganizowany, a kibice zachowali się właściwie. Dopisały też władze samorządowe Krasnegostawu i Rejowca, które ufundowały piłkarzom nagrody.

Tak więc w swoich piłkarskich biogramach, w kategorii – SUKCESY, zdobycie pucharu OZPN 2014 mogą sobie wpisać: Orest Yatsuk, Łukasz Augustyniak, Artur Rutkowski, Dawid Kość, Piotr Michoński, Kamil Rutkowski, Mateusz Wołos Przemysław Woźniak, Przemysław Ziętek, Karol Grams, Marcin Dalentka, Bartosz Bodys. Trener Zbigniew Wójcik.

***

Puchar Polski / finał OZPN Chełm

START Krasnystaw – SPARTA Rejowiec Fabryczny 0:0 dogrywka 0:0, karne 4:5

Sedziowali: Paweł Gil jako główny oraz Kacper Czarnota i Piotr Kawiński jako asystenci.

Żółte kartki: Artur Rutkowski, Łukasz Augustyniak, Karol Grams (Sparta), Daniel Chariasz (Start)

rd


Komentarze do 'Puchar Polski OZPN Chełm / Nie Start Krasnystaw po raz szósty, lecz Sparta Rejowiec po raz pierwszy' (1)
  • neo4 lata temu Bezpośredni link

    I Starcik popłynął.

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.