romek
niedziela, 4 maja 2014, 07:36

Sukces MINISTRANTÓW z Tomaszowa Lubelskiego

Lektorzy Młodsi w których składzie jest wielu zawodników TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski zodybyli tytuł Mistrzów Polski Ministrantów w kategorii Lektorzy Młodsi. Zawodnicy z parafii Najświętszego Serca Jezusowego z Tomaszowa Lubelskiego eliminacje przeszli jak burza zajmując pierwsze miejsce w grupie; wygrywając cztery mecze i remisując jeden.

 
W fazie pucharowej na pierwszy ogień poszli lektorzy z Chojnic ale nasi okazali się lepsi wygrywając 2:1. Nastepnie zmierzyli się w1/4 finału z parafią z Cieplic pokonując tamtejszych lektorów 3:0. W półfinale młodzi Tomaszowianie wygrali ze Złotorią 4:0. Po półfinale przejechali na halę Globus i po uroczystym przedstawieniu zespołu przez redaktora sportowego TVP Rafała Patyrę przeszli do meczu finałowego w którym pierwsze skrzypce grali od samego początku. Po zakończeniu meczu tablica wyników wskazywała 3:1 dla parafii NSJ w Tomaszowie Lubelskim. Mistrzostwa zostały rozegrane w Lublinie w dniach 1-2 maja 2014 roku.
 
Trenerem zespołu był Prezes ZOZPN Stanisław Pryciuk.
 
opis do zdjęcia:
Stoją od lewej: Ks.Leszek Kuront, Szymon Cymbała, Jakub Łysiak, Jan Raczkiewicz, Paweł Piątkowski, Trener Stanisław Pryciuk, Ks. Dziekan Jan Krawczyk. Klęczą od lewej: Wojtek Gęborys, Przemysław Orzechowski, Kacper Łaba, Bartosz Iwanicki, Karol Śrótwa, Dominik Zawada.
 
źródło: zozpn


 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.