romek
niedziela, 4 maja 2014, 07:50

Encyklopedia FUIJ / Herosi Złotej Nike!

To pwnie jedna z najlepszych pozycji okresu przedmundialowego. Poznawanie historii piłki poprzez poznawanie życiorysów wielkich gwiazd to najwieksza frajda.

***

Autor: Andrzej Gowarzewski
Wydawca: GiA
Rok wydania: 2014
ISBN: 978-83-88232-41-1
Liczba stron: 320
Oprawa: twarda
Wymiary (mm): 237 (wysokość), 163 (szerokość)
Papier: kredowy
Kolor: tak
Opisywane dyscypliny : piłka nożna
Statystyki, tabele: tak


Opis: 43. tom Encyklopedii piłkarskiej Andrzeja Gowarzewskiego Herosi złotej Nike jest pierwszą częścią serii dotyczącej mundiali. Niniejsza publikacja jest uzupełnieniem i poszerzeniem wcześniejszych opracowań na temat mistrzostw świata, które publikujący w Soccer World i Kickerze Keir Radnedge zaliczył do grona „siedmiu najlepszych książek o futbolu wszech czasów”.

Część pierwsza serii mundialowej to ponad sześć tysięcy postaci z czego ponad ośmiuset bohaterów na fotografii oraz pokaźna dawka informacji statystycznych.

sendsport.pl

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.