niedziela, 4 maja 2014, 17:34

B klasa LUBLIN (III) / Liderowi z Krężnicy coraz trudniej…

Coraz trudniej zdobywa się punkty liderowi z Krężnicy. Po sensacyjnej porażce z Piekiełkiem chrapką na urwanie punktów zespołowi Janusza Dziekanowskiego mieli gracze „rozbitej” Świdniczanki. Różnica w tabeli to jedno, starcie na murawie – drugie. Gospodarze prowadzi 1:0 i mieli okazje podwyższyć na 2:0.

Po przewie goście z Krężnicy wyrównali po braterskiej akcji Zdebów. Gola strzelił w 50 minucie Przemysław Zdeb. Na 10 minut przed końcem dał znać o sobie Dariusz Wojciechowski, który strzelił złotego gola, który był 26. w sezonie.

Lider wygrał, a zwycięstwo w głównej mierze zawdzięcza bramkarzowi Rafałowi Pietroniowi (foto), który wychodził obronną ręką z wielu opresji.

Tymczasem rozstrzelał się Kadet, który Gigantowi przyłożył 11:1.

KS Bronowice rozbiło Spoiwo w rozgrywce na wspomnienia i teraźniejszość.