piątek, 2 maja 2014, 07:05

P r o f i l e / Hubert POLESZAK (Perła Borzechów) – Młody harcownik…

To było prawdziwe wejście smoka. Do 70 minuty w meczu lidera lubelskiej klasy A (gr. I) Perły Borzechów z Sygnałem Chodel, goście utrzymywali wynik 0:0. Trener Radosław Stec zdecydował się wysłać na boisko młodego skrzydłowego Hubarta Poleszaka. Ten znacznie ubarwił końcówką.

W 70 minucie majowe „autobusy zainstalowane” w polu karnym gości przechytrzył Gorczyca. Później już sprawy w swoje ręce wzięli bracia Poleszakowie. Na 2:0 podwyższył Hubert, na 3:0 Radosław. Końcówka to popis błyskotliwego harcownika Huberta, który zaliczył już 3 gole i 2 asysty.

Do osiągnięć brata (17 goli i 12 asyst jeszcze brakuje, ale…