romek
piątek, 2 maja 2014, 10:08

IV liga / Lubią dalekie wyjazdy * Jacek WÓJCIK strzelał za „Myśliwego”…

Po dwóch remisowych spotkaniach Hetman wyjeżdżał na spotkanie do Piszczaca z chęcią zatarcia kiepskiego wrażenia po ostatnich meczach. I udało mu się to w pełni.

Spotkanie Lutni z Hetmanem rozpoczęło się od ataków gości. Gospodarze schowani za podwójną gardą ograniczali się do wybijania piłek i szukania w ten sposób okazji na „skaleczenie” przyjezdnych. Do 20 minuty utrzymywał się bezbramkowy remis. Wtedy to właśnie fantastycznym zagraniem w pole karne popisał się Baran, a Jacek  Wójcik (foto) idealnym przyjęciem piłki minął bramkarza i wpakował futbolówkę do pustej bramki.

Do przerwy niewiele więcej się działo. Lutnia starała się stwarzać sytuacje po długich wybiciach, Hetman szukał swoich szans na podwyższenie wyniku, jednak ten nie uległ zmianie. Warto odnotować dobrą okazję Myśliwieckiego, którą jednak najlepszy strzelec Hetmana zmarnował. W drugich 45 minutach zawodnicy z Piszczaca starali się odwrócić losy spotkania. Hetman jednak nie pozwalał na poważniejsze zagrożenie swojej bramki, a sam wyprowadził dwie zabójcze kontry. Najpierw w 76 minucie podwyższył bardzo dobrze dysponowany tego dnia Wójcik, a w 84 minucie wprowadzony w drugiej połowie Bielak wykorzystał dokładne podanie od Myśliwieckiego, który swoim rajdem związał obrońcę i bramkarza Lutni, i ustalił wynik meczu.

Hetman zaprezentował to co najlepiej wychodzi drużynie trenera Waldemara Wiatra od początku sezonu czyli konsekwentną i skuteczną grę w obronie i zabójcze kontrataki. Podobnie jak w innym wyjazdowym meczu w Łukowie zawodnicy dużo walczyli i ambitną grą zdobyli kolejne 3 punkty, udanie rozpoczynając weekend majowy.

Na zakończenie długiego weekendu podejmą w Żółkiewce Janowiankę, z którą stracili pierwsze w tym sezonie punkty po bramce w ostatniej minucie doliczonego czasu gry. Będzie to kolejne ciekawe spotkanie na stadionie przy zalewie, ponieważ zespół z Janowa po słabym początku rundy wygrali ostatnie 2 mecze. Zarówno wyjazdowe zwycięstwo w Łukowie, jak i pewna wygrana z coraz lepiej radzącą sobie Stalą zasługują na słowa uznania. Już teraz zapraszamy kibiców na niedzielę.

Początek meczu o godzinie 16.00

az


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.