romek
czwartek, 1 maja 2014, 06:42

COCA-COLA CUP dla Gimnazjum nr 2 w Zamościu…

29 kwietnia na stadionie w Starym Zamościu odbył się drugi etap turnieju COCA-COLA CUP z udziałem czterech dziewczęcych zespołów reprezentujących gimnazja: Stary Zamość, Rachanie, Miączyn i Gimnazjum 2 Zamość. Turniej z kompletem zwycięstw wygrała drużyna Gim.2 ,awansując do ósemki najlepszych zespołów województwa.
Gim 2 -Miączyn 5-1, Gim 2- Rachanie 6-0, Gim 2- S.Zamość 3-1
Skład Gimnazjum 2 – w zdecydowanej większości zawodniczki DKS GAUDIUM: – Katarzyna Suchowicz, Karolina Wnuk, Iza Kaszuba, Korina Zbyryt, Luiza Sokołowska, Karolina Zając, Klaudia Szkamruk, Aleksandra Watrak, Agnieszka Straszak, Opiekun Monika Kycko

ws

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.