Bez kategorii
romek
poniedziałek, 28 kwietnia 2014, 17:33

IX Mistrzostwa Polski Ministrantów w Piłce Halowej o Puchar „KnC” – Króluj nam Chryste.

W dniach 1 i 2 maja 2014 roku w Lublinie odbędą się IX Mistrzostwa Polski Ministrantów w Piłce Halowej o Puchar „KnC” – Króluj nam Chryste. Ponad tysiąc uczestników podzielonych na III kategorie (Ministranci, Lektorzy młodsi i starsi) przyjedzie do Lublina, aby podjąć walkę o Puchar.

W ramach Mistrzostw, 1 maja o godzinie 19.00 w Hali Globus odbędzie się Mecz Charytatywny. Zmierzą się w nim byli piłkarze Reprezentacji Polski vs Reprezentacja Księży (Mistrzowie Europy). Udział w meczu potwierdzili m. in: Jacek Krzynówek, Jacek Bąk, Jerzy Brzęczek, Maciej Szczęsny, Marcin Żewłakow, Tomasz Jasina, Dariusz Dudek. Mecz komentować będą Andrzej Strejlau oraz Rafał Patyra.

Podczas meczu będzie można wziąć udział w licytacji koszulki z podpisem Jakuba Błaszczykowskiego

Udział w meczu można zarezerwować na dwa sposoby – za pomocą system płatności online lub poprzez dokonanie tradycyjnego przelewu.Instrukcja rezerwacji biletu:

1. Prosimy o podanie ilości uczestników i kwotę darowizny
telefonicznie 662- 722-342 lub mailowo na adres m.pawlak@caritas.pl
2. Prosimy o przelanie darowizny na konto:
Caritas Archidiecezji Lubelskiej
Pekao S.A. V Oddział w Lublinie
ul. Królewska 1, 20-109 Lublin
96 1240 1503 1111 0010 5056 2610

kilometrydobra.pl


Komentarze do 'IX Mistrzostwa Polski Ministrantów w Piłce Halowej o Puchar „KnC” – Króluj nam Chryste.' (1)
  • Pax4 lata temu Bezpośredni link

    czy jest gdzieś transmisja z całego turnieju w tv albo necie?

  • Dodaj komentarz

    Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.