romek
sobota, 19 kwietnia 2014, 17:10

P r o f i l e / Dobry mecz Nazara LITUNA w Bugu Wyszków

Nazar Litun, były zawodnik Wisły Puławy i Motoru Lublin, występuje od początku rundy wiosennej w walczącym o awans do III ligi Bugu Wyszków.
Radzi sobie w tym zespole bardzo przyzwoicie, w poprzedniej kolejce zdobył gola bezpośrednio po uderzeniu z rzutu rożnego, a teraz zanotował 2
asysty w wygranym 4:2 meczu z Naprzodem Skórzec.

Warto wiedzieć, że w rundzie jesiennej tego sezonu Litun występował w grającej w tej samej lidze Polonii Warszawa, gdzie był najlepszym zawodnikiem (8 asyst, 1 gol – także po uderzeniu z rzutu rożnego).

Po ostatniej kolejce Bug traci do Polonii jeden punkt.

red/zm


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.