romek
czwartek, 17 kwietnia 2014, 10:26

Górnik Łęczna – GKS Bełchatów w Orange Sport !!!

Świąteczna gratka czeka młodych adeptów piłki z Łęcznej i Krasnegostawu – będą wyprowadzać drużyny GKS Górnik Łęczna i GKS Bełchatów na zapowiadający się szlagierowo mecz na szczycie pomiędzy tymi drużynami grającymi w I lidze. Pojedynek może mieć decydujące znaczenie dla końcowego układu tabeli. Drużyna z Łęcznej aktualnie jest liderem rozgrywek, GKS Bełchatów zajmuje drugą pozycję.

Transmisja na żywo w telewizji Orange Sport na kanale 119. Sobota godz. 12.30.

A tutaj zaproszenie na mecz w wykonaniu Marcina Wójcika :

http://www.gornik.leczna.pl/

rd

Kabaret Anim Mru Mru kontroluje budowę Stadionu Narodowego.  Gwarantujemy – kibice zostaną wpuszeni na stadion bez „Ka-ka-kasków”.
http://www.youtube.com/watch?v=EyE0eS9QMVE


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.