czwartek, 17 kwietnia 2014, 09:00

B klasa LUBLIN (III) / Krężnica liderem, Bronowice na 3 miejscu…

Mecz zapowiadany jako jedno z ciekawszych spotkań kolejki właśnie takim meczem był. Od 0:1 do 2:1 w ostatnich minutach meczu i awans na trzecią lokatę w ligowej tabeli na pewno cieszy.
– Z bardzo dobrej strony kibicom na ‘budowlance’ zaprezentowali się zawodnicy, którzy dołączyli do nas w przerwie między rozgrywkami, czyli Adrian Nowiński (zdobywca dwóch bramek) i Jarek Palusiński. Oczywiście dziękuję całej drużynie za wysiłek włożony w to spotkanie – powiedział nam prezes Bronowic Arkadusz Kozłowski. –  Chłopakom należą się zasłużone brawa. Po raz kolejny okazuje się również, że naszym atutem w meczach u siebie są kibice i atmosfera, którą tworzą na trybunach!

W następnym meczu Bronowice zagrają z Kadetem Lisów, a więc bezpośrednim rywalem w walce o czołowe miejsca w tabeli.  – Zdecydowanie, interesują nas tylko 3 punkty! W mojej ocenie jesteśmy w tym momencie drugą siłą na B-klasowym podwórku ustępując tylko LZS-owi Krężnica Jara, a wynikami to tylko potwierdzimy – dodaje prezes.

Korzystając z okazji chciałbym zaprosić zarówno naszych kibiców jak i kibiców z Lisowa na mecz, który odbędzie się dnia 27.04.14 o godz. 11:00 (stadion ul. Słowicza 3).”

A zespół Janusza Dziekanowskiego wygrał wysoko z KS Uniszowice 5:1. Gole: Buczyński 10’, 62’, Śledzicki 45’ 64’, Prus 35’ (karny)  – Widomski 90’ dla gości.