romek
wtorek, 15 kwietnia 2014, 17:55

P r o f i l e / Modest Boguszewski trenerem Lublinianki

Sobotnie spotkanie Lublinianki z Polonią Przemyśl okazało się ostatnim, w którym zespół prowadził Marcin Zakrzewski. Wobec bardzo słabych wyników zespołu (zwłaszcza na własnym obiekcie) zarząd klubu zdecydował się na zmianę na stanowisku szkoleniowca. Na nowego starego trenera „zielono – biało – czerwonych” mianowany został były trener m.in. Motoru LublinModest Boguszewski. Boguszewski prowadził już Lubliniankę w sezonie 2001/2002, zajmując czwarte miejsce w IV Lidze, po czym został „zluzowany” przez Waldemara Wiatra. Oficjalny powrót Modesta na ławkę trenerską lublinian będzie miał miejsce w najbliższą środę w spotkaniu z Avią Świdnik. Poniżej prezentujemy wypowiedź prezesa Krzysztofa Gila na temat zmiany trenera, która została zamieszczona na oficjalnej stronie klubu lublinianka.eu.

Jesteśmy niezadowoleni z gry naszej drużyny, a szczególnie z wyników osiąganych na własnym stadionie. Po przeanalizowaniu sytuacji oraz przeprowadzonych rozmowach z trenerami Zakrzewskim i Gralewskim, podjęliśmy w trybie natychmiastowym taką, a nie inną decyzję. Mamy nadzieję, że nasza decyzja okaże się trafna, a doświadczenie nowego trenera tchnie nowego ducha w poczynania naszej drużyny. Chcielibyśmy bardzo podziękować dotychczasowych trenerom za wzorową pracę w naszym klubie i życzymy im powodzenia w dalszej ich pracy trenerskiej. Tym bardziej, że trener Krzysztof Gralewski w dalszym ciągu pozostaje trenerem koordynatorem ds. szkolenia w klubie, a i trener Marcin Zakrzewski jest brany pod uwagę w wypadku wyrażenia chęci dalszej pracy, tym razem z naszymi młodymi piłkarzami.

lublinianka.net


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.