V liga LUBLIN / Lider pewne wygrywa * Niespodzianka w Piotrowicach « Lubelska Piłka - Wszystko o piłce nożnej na Lubelszczyźnie
czwartek, 10 kwietnia 2014, 07:26

V liga LUBLIN / Lider pewne wygrywa * Niespodzianka w Piotrowicach

Bezcenne trzy punkty wywieźli z Piotrowic  piłkarze Wikinga Leśniczówka (foto). Po bramce Michała Czarneckiego Wiking wygrał 1:0.

Gospodarze mimo przewagi w utrzymywaniu się przy piłce, co było widoczne zwłaszcza w drugiej połowie, nie byli efektywni w swoich atakach. Za każdym razem gdy zawodnik POMu oddawał  strzał na naszą bramkę robił to w asyście minimum jednego obrońcy. Tak było przez cały mecz i rywal nie mógł wypracować sobie czystej sytuacji  strzeleckiej. Był to nasz drugi mecz z rzędu w którym nie tracimy bramki i obok Wisły Annopol jesteśmy jedynym zespołem, który wiosną gola nie stracił.

Lepsze okazje do strzelenia bramek stwarzali sobie biało-niebiescy. Jeszcze w pierwszej połowie prosto w bramkarza strzelił Czarnecki zaś w drugiej części gry dwie klarowne sytuacje miał Paweł Gorczyca. Bramka padła w 83 minucie po składnej akcji lewą stroną.

KS Dąbrowica pewnie pokonał Sławin 4:0.