wtorek, 8 kwietnia 2014, 15:31

A klasa LUBLIN (I) / Perła Borzechów – LKS Kowalin 3:1 * Artykiewicz i Wawer na pierwszym planie…

Czołówka wygrała solidarnie swoje mecze i niewiele się zmieniło. Lider – Perła nie bez kłopotów wygrał z Kowalinem 3:1. Goście objęli prowadzenie 1:0 w 28 minucie, mieli okazje na kolejne bramki, w dodatku w 38 minucie gospodarze stracili Marcina Gorczycę, który otrzymał czerwoną kartkę.

Wiele zespołów w takiej sytuacji by się załamało – W Borzechowie trener Radosław Stec dokonał w przerwie swojego rodzaju „przełamania” drużyny. Po zmianie stron gospodarze zaatakowali, a pierwsze skrzypce grał Wawer, który właściwie rozdzielał role na boisku. Gospodarze strzelili 3 bramki: w 62′ (1:1) Radosław Poleszak, w 78′ (2:1) Kamil Baran o w 90′+2 (3:1) Konrad Paluch (z karnego).

Wyróżnili się Paweł Artykiewicz (foto1) i Sebastian Wawer (foto2).

Wicelider Płomień Trzydnik dotrzymuje kroku mistrzowi jesieni. Trzy gole dla Ruchu Popkowice zaliczył lider strzelców Robert Lemiecha.