romek
sobota, 5 kwietnia 2014, 08:26

Stowarzyszenie OAKP / Prowadzą Stenmar Lublin, FC Kośminek i La Furia Roja.

Rozegrano koleją runde rozgrywek prowadzonych w Lublinie przez Stowarzyszenie Aktywności Kibiców Piłki Noznej – prowadza Stenmar Lublin, FC Kośminek i La Furia Roja.

Wyniki / SO

Stenmar – Team 71 TUZ 3:2 (1:0)
Pretendenci  – Turcja 3:6 (1:3)
Poczta – BSNT 7:0 (4:0)
Green – SMB   4:2 (0:2)
FC Dziewiątka – Amator 2:1 (1:0)
Parła  – Drink Team : (:)przeł
Git Team – Haxball 5:2 (3:0)

2SO

Ruta – Sezonowcy 8:0 (3:0)
Reptilia – Atletico 2:4 (1:3)
WNWA – Sporting 4:2 (1:1)
Sparta – Kośminek 2:3  (1:2)
KwK – EL – MAR 2:2 (0:0)
Bazyl – OAKP 4:3 (2:2)
Syrius – Tere Fere 3:2 (1:1)

3SO

Ale Taxi – PRB Lubelnia 1:5 (0:3)
Undefined – SOSW 4:2 (1:1)
Sąsiedzi – Tradis 2:2 (1:1)
Gigants – LKMP 3:2 (1:0)
716 – La Furia 2:3 (2:1)

TABELE:

M. Drużyna Pkt
1 Stenmar Lublin  6
2 Poczta Lublin 4
3 Turcja 4
  Git Team 4
5 Green Wieniawa 4
6 FC Dziewiątka 4
7 Team 71 TUZ  3
8 Drink Team 3
9 RKS Perła Lublin 1
10 SMB Team 1
11 Haxball Team 1
12 Amator Team 0
13 Pretendenci 0
14 BSNT Wieniawa 0

 

M. Drużyna  Pkt
1 FC Kośminek 6
2 Atletico Lublin 6
3 KS Ruta  4
  EL – MAR 4
5 Kozaki w Kaloszach 4
6 Sparta Lublin 3
7 WNWA United 3
8 FC Bazyl  3
9 Sezonowcy 3
10 TKKF Syrius 3
11 Tere Fere 1
12 OAKP  0
13 Reptilia 0
14 Sporting Lublin  0

 

M. Drużyna Pkt
1 La Furia Roja 6
2 PRB Lubelnia  6
3 FC Sąsiedzi 4
4 716 3
5 Udefined Team 3
6 Gigants Lublin 3
7 Tradis Lublin 1
8 SOSW nr 1  1
9 ALE TAXI  1
10 LKMP Atlas Czuby 0

—————————

yesLIGOWE NAJ…

TOP 6 SO Br: Piotr Malinowski (Stenmar), OBR: Piotr Skrzypczyński (Poczta), Dominik Karaś (Stenmar) ATK: Dawid Sowiński (Git), Paweł Michalec (Turcja) , Rafał Stępień (Poczta)

PIŁKARZ KOLEJKI SO –  Dominik Karaś (Stenmar)

TOP 6 2SO Br: Piotr Flis  (Kośminek) OBR:  Dariusz Garbala (Bazyl), Michał Bielak (Ruta)  ATK:   Bartłomiej Jachtoma (Atletico), Marcin Galiński (KwK), Patryk Gomułkiweicz (WNWA)

PIŁKARZ KOLEJKI 2SO – Michał Bielak  (Ruta)

TOP 6 3SO Br:  Piotr Kupajczyk (Tradis) OBR: Grzegorz Wróblewski (Sąsiedzi), Marcin Śmigasiewicz (La Furia)  ATK:  Mateusz Sprysak  (Gigants), Tomasz Książek (Lubelnia), Dawid Mazuruk (Undefined)

PIŁKARZ KOLEJKI 3SO – Marcin Śmigasiewicz  (La Furia)

—————————————————————————————-

Najlepszy moment kolejki :   Zwyczaj wprowadzony przez drużynę Reptilii

Najgorszy moment kolejki : Zachowanie Macieja Maliszewskiego (WNWA)

BRAMKA KOLEJKI : Mateusz Welman (Elmar)

MECZ Kolejki : Stenmar  –  Team 71 TUZ Ubezpieczenia 3:2

Najwięcej bramek w meczu : 9 – Pretendenci  – Turcja 3:6

Najmniej bramek w meczu : 3  FC Dziewiątka – Amator 2:1

KARTKI : 19 żółtych i 4 czerwone

Pozdr.

DK

Stowarzyszenie OAKP

www.oakp.futbolowo.pl

 

 

 


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.