romek
sobota, 5 kwietnia 2014, 06:56

P r o f i l e / Marcin KAPROŃ (Relax Radecznica), czyli „Baran” lubi „Cesarza”…

Nasza rubryka „Profile”, którą wyszukaliśmy na stronie KS Drzewce na innych portalach ma różne nagłówki. W Radecznicy jest „Krótką piłką”. Jak zauważyliście przedstawiamy w nich chłopaków, którzy nie tylko grają w piłkę, ale zdobywają wiedzę, sprawność fizyczną, czy realizują inne ambicje osobiste… Dziś wizyta w Radecznicy – Marcin Kaproń  ps. „Baran” dał się namówić na zwierzenia o piłce i zainteresowaniach…

***

Z powodu wyjazdów zagranicznych i obowiązków na uczelni rozegrał w tym sezonie 5 meczów, zaliczając jedną asystę. Najczęściej występował na pozycji środkowego pomocnika lub obrońcy. W obecnym sezonie grał w sumie 237 minut (średnio 48 na mecz). W jego grze widać duże zaangażowanie, ale także brak regularnych treningów.

Imię: Marcin
Nazwisko: Kaproń
Data urodzenia: 05. 07. 1988r.
Wzrost: 183cm
Waga: 99kg
Pozycja na boisku: środkowy obrońca/środkowy pomocnik
Numer: 18
Reprezentowane kluby: Relax Radecznica
Pierwszy trener: Adam Kaproń
Boiskowy pseudonim: Baran
Ulubiony klub w Polsce: Nie mam
Ulubiony klub na świecie: Manchester United
Ulubiony piłkarz w Polsce: Tomasz Wałdoch
Ulubiony piłkarz na świecie: Peter Schmeichel
Ulubiona książka: „Cesarz” Ryszarda Kapuścińskiego
Ulubiony wykonawca/zespół muzyczny: Nie mam jednego ulubionego
Ulubiony film: „Władca Pierścieni”
Ulubiona potrawa: Schabowy
Ulubiony napój: Lubię piwo
Najpiękniejsza bramka/interwencja w karierze: To powinni oceniać koledzy z drużyny i kibice
Sportowe marzenie/cel?: Gra z Relax-em w Klasie Okręgowej
Jaka jest Twoja rada dla początkujących piłkarzy?: Jak patrzę na młodych piłkarzy w naszej drużynie i ich postępy, to zdecydowanie powiem, że młodzi powinni trenować i nie przejmować się opiniami kolegów, bo trening czyni mistrza.

relaxradecznica.futbolowo.pl


Dodaj komentarz

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są tylko i wyłącznie prywatnymi opiniami czytelników serwisu. Redakcja zastrzega sobie jednocześnie prawo do usuwania komentarzy zawierających treści niecenzuralne, rasistowskie, antysemickie, nawołujące do przemocy, obraźliwe w stosunku do osób uczestniczących w dyskusji, osób publicznych, instytucji itp., komentarzy nie związanych z tematem artykułu, zawierających treści reklamowe, czy też treści znacząco odbiegające od ogólnie przyjętych norm społecznych.