sobota, 5 kwietnia 2014, 09:27

Nikolajs Kozačuks: – O tym czy zagram z GKS od początku zadecyduje trener

Ponownie dałeś dobrą zmianę w meczu. W poprzednim tygodniu strzeliłeś gola Sandecji Nowy Sącz, a twój zespół wygrał 2:1. W meczu z Okocimskim pojawiłeś się na boisku i rozruszałeś atak Górnika. Zaliczyłeś też asystę.

Dobrze wszedłem w mecz, w drugiej połowie grało nam się całkiem nieźle. W końcówce mieliśmy jeszcze poprzeczkę i na mogliśmy ten mecz wygrać. Pierwsza połowa była ospała, ale druga już całkiem dobra.

Po drugim golu myśleliście już pewnie, że macie Okocimskiego. Nie udało się jednak zdobyć zwycięskiego gola…

Nie myśleliśmy tak, ale dążyliśmy do wygranej. Było dużo dobrych momentów ale się nie udało. Taka jest piłka.

Ostatnie dwa mecze były bardzo dobre w twoim wykonaniu. Myślisz, że tymi występami wywalczyłeś sobie miejsce w pierwszym składzie na spotkanie z GKS Katowice?

Nie wiem, nie mogę tego przewidzieć. O tym kto zagra decyduje trener. Jeśli zadecyduje mnie wpuścić od pierwszej minuty to dam z siebie wszystko. Jeśli zadecyduje wpuścić mnie na zmianę, też wykonam swoje zadanie.